Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - E Lum Moj Kush I Ka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

ç’po kendojne bilbilat
o moj fushave, fushave,
moj xhan me lule
fushave

o lum moj kush I ka
e lum moj kush I do
e lum ata bandilla
qe lozin me to

ç’po kendojne bilbilat
o moj maleve, maleve,
moj xhan me lule
maleve

ç’po kendojne bilbilat
o moj puseve, puseve
moj xhan me lule
puseve
Poni
Publikimi: 01/12/2005
Orkestrimi: Adrian Hila


Poni - E Lum Moj Kush I Ka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Lum Moj Kush I Ka".
3. Video është e këngës "E Lum Moj Kush I Ka", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0