A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Poni - Dashuria Labe


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Perlat E Jugut 2 (Pritem)"

Song from the album:

"15 Hite Te Muzikes Popullore"

Song from the album:

"Dashuria Labe"

Song from the album:

"The Best"


Ylli beharit moj hene
pse s'me fole kur kalove
kur coje buket e dhene
me shikim me verbove(X2)

Te dua per koken tende
do vij qe ti them sateme
zemren sec ma pervelove
u terbofsh se me terbove(X2)

Do vish ti moj brezargjende
do vish ne kasollen time
per fjalen qe kemi dhene
do ta mbajm a do ta leme(X2)

Te dua per koken tende
do vij qe ti them sateme
zemren sec ma pervelove
u terbofsh se me terbove(X2)

Do ta mbajm o shpirti im
nuk e fshehim dashurine
nena me baban e dine
jan dakort per miqesine(X2)

Te dua per koken tende
do vij qe ti them sateme
zemren sec ma pervelove
u terbofsh se me terbove(X6)


Lyrics submited by myr
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019