Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Pritem Ooo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30Te prita sa hena shkoi
sa nata me turbulloi
Vetem vesa kur pikoi
syrin nga gjumi ma zgjoi.

Pritem o pritem o

Ref (2x):Pritem yll e pritem hene
Vetullshkruar,grykezene
Pritem yll se kam shume mall
Me ke fut ne dhe te gjalle.

Kur degjova ate kenge
Sec u qasa rende rende
Por gjumi te kishte zene
Nuk te fola mos te tremb.

Ref(2x):Pritem...

Te mbulova lehte lehte
Zura vend atje ne shteg
Te me qash mua te zine
Se per ty prisha shtepine.

Ref:(2x):Pritem...


Ky tekst u dërgua nga ValeePoni
Publikimi: 30/03/2007
Muzika: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Poni - Pritem Ooo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pritem Ooo".
3. Video është e këngës "Pritem Ooo", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 1