Më mbaj mend (për 1 muaj)


Poni - Te Harrova Edhe Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Harrova Edhe Une".
3. Video është e këngës "Te Harrova Edhe Une", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Poni - Te Harrova Edhe Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"Dashuria Labe"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+01:00

Pa ty le te vuaj
Pa ty le te vuaj

Ti harroje emrin tim,ti qe dogje dashurin,ti pa fund mashtrime mua mke treguar.Ti harro se ekzistoj dhe pa ty dij te jetoj ti pafund me puthje mua mke mashtruar.Si munde te ikje pa then nje lamtumir.

Te harrova edhe un edhe pse te doja shum,jam per ty e huaj pa ty le te vuaj(ref 4).....

Ti harroje emrin tim,ti qe dogje dashurin,ti pa fund mashtrime mua mke treguar.Ti harro se ekzistoj dhe pa ty dij te jetoj ti pafund me puthje mua mke mashtruar.Si munde te ikje pa then nje lamtumir.

Te harrova edhe un edhe pse te doja shum,jam per ty e huaj pa ty le te vuaj(ref 4).....

Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila

Ky tekst u dërgua nga Doruntina
Më Shumë Këngë Nga Poni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë