Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Laj Fustanin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32

c ben moj bij atje perposht
laj fustanin me tim zot
laj fustan o laj fustan
aman laj fustanin me tim zot
her me uje e here me lot

c ben moj bij atje perposht
laj fustanin me tim zot
laj fustan o laj fustan
aman laj fustanin me tim zot
e mjera se po qan dot
laj fustan e laj fustan
aman erdhi dje dhe iku sot
e mjera se po qan dot

c ben moj bij atje perposht
laj fustanin me tim zot
laj fustan o laj fustan
aman laj fustanin me tim zot
erdhi dje e iku sot
laj fustan o laj fustan
aman erdhi dje e iku sot
e mjera mbeta pa zot
epo bej durim e s duroj dot
e mjera mbeta pa zot
laj fuston o laj fustan
laj fustan me tim zot

aman erdhi dje e iku sot
e mjera mbeta pa zot
apo bej durim e s duroj dot
e mjera mbeta pa zot
laj fustan o laj fustan
laj fustan e me tim zot
laj fustan o laj fustan
laj fustan e me tim zot


Ky tekst u dërgua nga Xhesmina IbrahimiPoni
Publikimi: 01/12/2005
Orkestrimi: Adrian Hila


Poni - Laj Fustanin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Laj Fustanin".
3. Video është e këngës "Laj Fustanin", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0