Më mbaj mend (për 1 muaj)


Poni - C'eshte Dashuria

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'eshte Dashuria".
3. Video është e këngës "C'eshte Dashuria", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Poni - C'eshte Dashuria  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Këngë e albumit:

"Shpirtin Kam Tek Ju"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00

S'kam ndal me te qarë
Por me të kënduar
Zemren ma ke djegur moj
Ma ke përvëluar.
Nga sevdaja jote
Mbeta pa martuar
Zemren ma ke djegur moj
ma ke përvëluar.

REF:2X
E ctju them o shokë
c'është dashuria?
Ajo është Mjalte moj
Vetë Perëndia.

O ylli Mengjesit
Kush te ka bekuar
Zemren ma ke Djegur moj
Ma ke përvëluar.
Dite e nate per ty moj
Une po rri zgjuar
Zemren ma ke djegur moj
Ma ke përvëluar.

REF:2X
E ctju them o shokë
c'është dashuria?
Ajo është Mjalte moj
Vetë Perëndia.

Fajin e ka ZemrA
Qe te ka kerkuar
Zemren ma ke djegur moj
Ma ke perveluar
Si qebap Kafeje me ke rrotulluar
Zemren ma ke djegur moj
Ma ke Perveluar

REF:2X
E ctju them o shokë
c'është dashuria?
Ajo është Mjalte moj
Vetë Perëndia.


Ky tekst u dërgua nga Dona
Më Shumë Këngë Nga Poni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet