Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Vaj Medet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Ohohohoooo...O
Nene pse ke dal ne shkall
cilin po vajton me ligje
per ke e ke nisur vajn emigrante
ooo zemra imee oohoho(2x)

Kete emer kush e vuri
emer ty ta kish ven nena
ajo qan sa qahet guri
e di qet zemren nga brenda(2X)

Vaj medet oo Vaj medet
per shtepit qe mbeten shkret(2x)

Biro me ike ne fertun
dhe kur tuna te rembeu
e kur nena ktheuu ngjume
zeri i saj te thoshte ktheuu

Ndoshta kthehem ne pranvere oo ju oo malet me bor
po ju le nje amanet
ja qoni nenes ne Vlor

Ky tekst u dërgua nga Lina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2008
Orkestrimi: Sokol Marsi


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0


Poni - Vaj Medet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vaj Medet".
3. Video është e këngës "Vaj Medet", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.