Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Nene Pse Ke Dale Ne Shkalle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

2X

Nene pse ke dale ne shkalle,
cilin po vajton me ligje,
per ke e ke nisur vajne,
emigrant o zemra ime

2X
Kete emer kush e vuri,
emer ty te kish vene nena
ajo qan sa cahet guri
e digjet zemra nga brenda.

Refreni 2X:
Vaj medet oo vaj medet
per shtepite qe mbeten shkrete.

Biro ike ne furtune
dhe furtuna te rrembeu
e kur the "nene" ne gjume
zeri saj te thoshte "kthehu"

Refreni 2X:
Vaj medet oo vaj medet
per shtepite qe mbeten shkrete.

Ndoshta kthehem ne pranvere
o ju o male me bore
Do ju le nje amanet
ja coni nenes ne dore.

Refreni 2X:
Vaj medet oo vaj medet
per shtepite qe mbeten shkrete.

Ky tekst u dërgua nga FisnikRenditja: Top 200
Publikimi: 18/07/2009


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0


Poni - Nene Pse Ke Dale Ne Shkalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nene Pse Ke Dale Ne Shkalle".
3. Video është e këngës "Nene Pse Ke Dale Ne Shkalle", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.