Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Kolazh 1 2019  (Feat. Vaske Curri)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Orkestrimi:

Klodian Qafoku

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Identitet"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Vaske Curri

26/06/2019

2019-06-26T15:57:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh 1 2019" kënduar nga Poni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Poni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Poni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet