Pranvera Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Pranvera Krasniqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 4 Nëntor 2018, Pranvera publikon videoklipin "Bad Boy". Më datë 18 Maj 2019, Pranvera publikon videoklipin "Krejt"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Erza

Eda On/Off

Jola

Dea Strica

Sarentina Cako

Anisa Smajlaj

Lily N

Samira

Irida Pojani


Tags: Pranvera Krasniqi, Pranvera

Krijo Një Kartolinë