Premton Kryeziu Poezi
Premton Kryeziu

Tema: Poezi Për Atdheun


Shqipëtarë Jemi

Pashë një shqipëtarë,
Kish pas qenë burrë i mbarë,
Ashtu edhe unë shqipëtarë jam,
Tërë mbarinë si ai dhe unë kam!

- Poezi nga Premton Kryeziu{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0