Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Presioni - Kqyrem  (Feat. Ledi Vokshi, Jeton, Hudra & OG043)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

23/04/2012

2012-04-23T12:50:48+00:00

Featuring

Jeton

Featuring

Ledi Vokshi

Featuring

OG043

Featuring

Hudra Aka Problemi
Presioni
....................................................
Dhipat harrun baben se harrun
Jeten ma betun mu ma prun ma servun
Lloj e lloj berllogi as gjyna un skom mo
Se po hajn shum mut secili po ja fut shut
Paushall paushall kurr sja boj hallall
Pse po folni kot munoni mu bo sot
Por sot deri sot su bo qifti jot
....................................................

Hudra
....................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Presioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet