Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Presioni - Hej Hej

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hej Hej".
3. Video është e këngës "Hej Hej", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Presioni - Hej Hej  (Feat. Loko & Bx-A)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"13 çingrrao"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Bx-A

Featuring

Loko

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00Ref:2x Presioni
.....................................................
Po ku je nis oj qim none (hej hej)
Jasht me bo pare (hej hej)
Me rrok ni shifer t'madhe (hej hej)
E mu kthy mandej n'vendlindje prap (okej)
.....................................................

Presioni
.....................................................
Pershendetu me vatan u ardh koha me zhallnu
U ardh koha me hec para koha o me perfitu
Nese juve ju kujtohet para lufte kur kem shku
Dikush dilke n'Itali dikush n'Spanj mu pasuru
Qellimi u kon i mpreht n'venin ton jeto si mbret
Kudo n'bot qe jeta t'qet perfito e kthehu apet
Sod kejt po dojn me dal dojn mu shtu sikur far
Jon ngjendje mu shit fal ska kush qe mun i nal
.....................................................

Ref:2x Presioni
.....................................................
Po ku je nis oj qim none (hej hej)
Jasht me bo pare (hej hej)
Me rrok ni shifer t'madhe (hej hej)
E mu kthy mandej n'vendlindje prap (okej)
.....................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Presioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet