Më mbaj mend (për 1 muaj)

Presioni - Po Ta Kana (Feat. Bx-A & Pejoni)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Presioni
.....................................................
Po ta kana at qim nane
Ti vetit boni vi
Po ta kana me ngreh bari
Ti pshtjelle njo me pi
Po ta kana me thy kar nxine ni rrespi
Po ta kana spo ta kana sdu me ni un spom len nona
Kur ta kana bon çka don vetit ti ja bon
Me rrena jeta s'shkon per veti ti jeton
Bon çka bon per emnin tond çka lyp e meriton
Mu sun um gjon me tespi tu shit se jom haxhi
Un kur falna falna veq per veti s'falna per kojshi
Dhe i lutna veq 1 ZOTI ATI I KOFSHA FAL
Deri n'diten e GJYKIMIT SHUM KA MU NDI KRENAR
Besimtar legjendar se jom shqipe me dy krena
Kom gjakun KUQ E ZI mu mlundron naper vena
Edhe mbon qe mkallxon se jom numer njo knena
.....................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendPresioni
Featuring: Bx-A
Publikimi: 01/12/2014


Presioni - Po Ta Kana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Ta Kana".
3. Video është e këngës "Po Ta Kana", por nuk këndohet nga Presioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Presioni:


Komente 0