Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princ1 - Oki Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  16

Po na dhem koka koka
Blemi do oki oka
Se kjo loqka loqka
Mka deh ma keq se
Vodka x3

Si mina mkurdise
Qa mbone ti moj pise
Sa bukur sa omel
Po e mer ngoj lepirsen
Ma prishe ma prishe
Ti menjen krejt ma prishe
5 shoqe je kai man mas vetit
Po ti qenke bishe
Kur e pash kur e pash
Se e dridhi thash
Me vete u qa
Ajo rrin veq me kon o mai miri
Nuk mirret me huta
Sa i don senet e forta
aq idon dhe tbuta
Ajo erdh vet vet
Un nuk e luta

Po na dhem koka koka
Blemi do oki oka
Se kjo loqka loqka
Mka deh ma keq se vodka x4

Oj zoge zoge zoge
Pse pom bon me dhimbje koke
Sat mira ike kusherinat
Bjeri tjau japim shokve
Po du veq me shikim
Ma puno laborator droge
Po umbyta mshko kjo bluza
Te shko ka ka do qe shkoke
Ahh un mall be nuk du ma
Prej sa nuk du mu nda
Se mbo ti me drit
Nese bo gjdo gja se do me pa
Kur ajo ja bon a
Kur ajo ja bon a
Me bo din ajo knaqet dhe boten
Kurr nuk e sho

Po na dhem koka koka
Blemi do oki oka
Se kjo loqka loqka
Mka deh ma keq se
Vodka x4
Princ1
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/07/2021
Muzika: Unik Beatz
Teksti: Princ1
Orkestrimi: Alandy
Video Produksioni: MAX Production


Princ1 - Oki
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oki".
3. Video është e këngës "Oki", por nuk këndohet nga Princ1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Princ1:


Komente 0