Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princ1 - Sekret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  16

Sekretet e mia me kon tjeter ai i ki nda ti a i ki nda
mkan than ja ki nis mallit se spo duron mo


jo me ty ty ty skisha dasht mu nda
ty ty ty po du prap met pa
kaj kaj kaj loti osht tu tha
ku je ku je ti e vogla ime a kthena mo 2+

A NGA COLEMBIA A NGA COLEMBIA ti je
je shum doz e fort je shum doy e fort
o bobo o bobo sa mki deh
je fik e spo ndezesh ma
hade ndezi pak
se veq un kom qelsin e zemres tane
edi qe jam qun haram po sta boj haram
athu koha mmenjen po ta ndrron

ko koht e fundit ja ka nis nis
luksi met pelqy ty
edhe me menja tu ka rrit
gjynaf qe u ndam gjynaf qe u ndam
dhe shqonia per ne u merzit


Sekretet e mia me kon tjeter ai i ki nda ti a i ki nda
mkan than ja ki nis mallit se spo duron mo


jo me ty ty ty skisha dasht mu nda
ty ty ty po du prap met pa
kaj kaj kaj loti osht tu tha
ku je ku je ti e vogla ime a kthena mo 2+

tok e toke doren hade me mu toke
mos na bo si qytetare un maloke ti maloke
qe kur tkom pa heren e par ja ka nis ni dhimbje koke
une edi ti nuk je bar po ti qenke kile drroge

athu bon mem harru bon mem harru
bon mem harru ti mu
trrupin a bon me e lshu a bon me e lshu
se je bo drrog

jo jo seki pas njo gjithmon i ki pas
dy dashni njo per mu njo per mu
edhe njo per benzin
ja nisem pahiri shoqe
tash pa ty sun rri
hade ma hade ma veq per inat EX


Sekretet e mia me kon tjeter ai i ki nda ti a i ki nda
mkan than ja ki nis mallit se spo duron mo

jo me ty ty ty skisha dasht mu nda
ty ty ty po du prap met pa
kaj kaj kaj loti osht tu tha
ku je ku je ti e vogla ime a kthena mo 2+


Ky tekst u dërgua nga AlmiraaPrinc1
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/10/2022
Muzika: Princ1
Teksti: Princ1
Orkestrimi: Unik Beatz & Apollo
Video Produksioni: MAX Production
Mix & Master: Duahit Entertaiment


Princ1 - Sekret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sekret".
3. Video është e këngës "Sekret", por nuk këndohet nga Princ1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Princ1:


Komente 0