A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pristine
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  102
Këndon kryesisht: pop

Pristine është këngëtare e njohur. Unikkatil prezanton Pristine. Kënga e ketij prezantimi mban titullin "Eja Eja" dhe eshte lançuar ne dhjetor 2009.
Pjesa më e madhe e këngës performohet nga Pristine. Stili i këngës eshte Urban dhe paraqet një risi për publikun dhe adhuruesit e Unikkatilit.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Gazmend  
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019