Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pro Band - Po Jetoj Ne Vetmi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"1 Minut"

Komente

2 🔥

24/09/2014

2014-09-24T17:43:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Jetoj Ne Vetmi" kënduar nga Pro Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pro Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet