Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Pro Band - I Dhe Flak Mallit Tim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/04/2014

2014-04-26T14:10:18

Këngë e albumit:

"1 Minut"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Dhe Flak Mallit Tim" kënduar nga Pro Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pro Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pro Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet