Më mbaj mend (për 1 muaj)

Problemi - Ty Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Refreni 2x
vetem ty te dua ty te dua
e di dhe ti me do
vetem ty te dua ty te dua
te lutem me beso

t'shoh ty
edhe jeta mu m'shtohet
nese nuk t'shoh
cdo gjo vjen dhe errsohet
t'kam oksigjen qe marr frym
du me t'pas cdo sekond
edhe n'telefon
m'shoqeron imazhi jot
s'bon jam problem
e kam problem me nejt larg teje
na problemet mund t'i zgjidhim
nese ti je afer meje
ndryshe nuk funksionon
un shoh vec bardh e zi
nuk ka femer tjeter qe me jep
buzeqeshje si ti
me qen me ty e met pas pran veti
ti s'munesh me vepru
me fjalt qe thot mileti
me shfaqesh si engjell
diten edhe naten
besom shum veshtire e
kam me pranu situaten

Ref 2x
vetem ty te dua......

je si princesh
me ke nuk krahasohesh
kur t'shoh ty hynesh
si me pa diellin verbohesh
deri sa t'marr frym
zemra jeme ka me rreh per ty
se je engjell me fat
e do t jena prap te dy
kur do qe te kthehesh
un kam me ken i joti
se sa t du ty ket gjo
e di vec Zoti
sa her m sheh ne sy ty loti t'piko
pse se lejon zemren t boj ate qe don
njeriu n jet gabon per gabim falje kerkon
krenaria qe ti ke
me pranu falje nuk lejon
vazhdon e vun ngas mren
boll mo me rrena
te ton tash e din
se ca njen ti per mrena
nese ton dalin kunder
un per ty do fitoj
kur t m'thon me mar trofe
un ty do t kerkoj
edhe jeten time un e fali per ty
je ajo qe me mahnit
je e teta mrekulli
afroje buzen mbylli syt
momentin me shiju
se edhe n jeten tjeter
sa t kom dash kam me t tregu

Ref 2x
vetem ty te dua......Publikimi: 13/09/2011


Problemi - Ty Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty Te Dua".
3. Video është e këngës "Ty Te Dua", por nuk këndohet nga Problemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Problemi:


Komente 0