Më mbaj mend (për 1 muaj)

Produksioni Ardi
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  9

Produksioni Ardi është produksion dhe video produksion shumë i njohur. Ardi është një produksion mjaft cilësor dhe profesional në editimin dhe distributimin e albumeve muzikore. Kanë nxjerr në treg shumë albume të këngëtarëve të ndryshëm shqiptar të cilat janë pëlqyer mjaft nga publiku.

Në vitin 2015, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Këngë Dasmash 2015".

Në vitin 2015, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Extra Tallava 2015".

Në vitin 2015, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Per Sevda E Dashni".

Në vitin 2016, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Extra Tallava 2016".

Në vitin 2016, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Per Dasmat Tona".

Në vitin 2016, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Kenge Dasmash 2016".

Në vitin 2016, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Oda Folkliorike".

Në vitin 2018, Produksioni Arboni & Produksioni Ardi publikojnë albumin "Vet Me The Te Dua".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet