Më mbaj mend (për 1 muaj)

Produkt 28 - Udhekryq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Udhekryq" kënduar nga Produkt 28.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Eneda Tarifa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa dua te kem prane
Po ja qe nuk te kam
Sa shume zemra po m’qan
Vetem jam pa ty

Mbase ke te drejte
Mbase nuk te meritoj
Mbase duhet kohe qe une
Te reflektoj

Ascolto sempre questa melodia
Mi fa sentire più vicino a te
In questa notte che non passa mai
Se non ci sei…

E pagherei anche la luna,
Per averti accanto
Vorrei tornare indietro
Solo per non perderti


Ti se di sa peshon fjala
Ne udh’kryq mbeta vet e u ndala
Tu fala me trup e me shpirt ty tu fala

E non mi dire no nemmeno questa volta,
Se il mio cuore parla ti prego ascolta
Se chiudo gli occhi sono già vicino a te
E se ti bacio ora ma che male c’èJo mos fol ti per dashni
Se nuk e njeh e di
Me faj me ben tani
Kjo te shkon e ke mjeshtri

Mbase ke te drejte
Mbase nuk te meritoj
Mbase duhet kohe qe une
Te reflektoj

Me fjalet qe po me thote hena
Jo s’te ndjej ty afer
Mbylla syte une kete nate dhe mendova se do t’kisha prane gjithmone

Ti se di sa peshon fjala
Ne udh’kryq mbeta vet e u ndala
Tu fala me trup e me shpirt ty tu fala

E non mi dire no nemmeno questa volta,
Se il mio cuore parla ti prego ascolta
Se chiudo gli occhi sono già vicino a te
E se ti bacio ora ma che male c’è

E parol nun servn cchiu
suspir penzann ca tu
nun lasc mai chiustu ben ca a nuie
ce fa ancor sunna

Dhe jeten e ndala per ty
Qe shpirtin e bukur ma ke ndy
Qe dashurine nuk e ndave me mu
Vone qenke kujtu

Publikimi: 06/12/2011Më Shumë Këngë Nga Produkt 28:


Komente mbi këtë këngëProdukt 28 - Udhekryq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Udhekryq".
3. Video është e këngës "Udhekryq", por nuk këndohet nga Produkt 28.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.