A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Profero - Im Back


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/04/2013

2013-04-10T19:04:11


It's a long time that we try finding the lyrics to "Im Back" sung by Profero.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Profero attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Zeid. We wish that's the lyrics you are looking for:

inTRO: yeahh yeahh: im back haa: im back again ' just listen me, listen me Baby: haha Just dance
You are like a bomBa,. KuR exPLoDoN.; ...ZeiiD on FyaH
heyo heyo; o o o oo;ZeiiD is on the flow; oo o ooo ) 2x

ReptuRa.1 :
iom Si BOmb UneH Boj "buMm" venDin e boj ta djegi shkrum
kuR wi gjdoheR,boij dDrit ne terr;.
Nrrug e ncLuB aty gjdoHeR
UNe iom kneij,vendin e nxej,sTreet gunz hey;jepi Dj
VenDi sTNxen ,shum mir po e vren
KuDo mGJen dridhet aj vennd..
Prodhoj hite ,im the one,kush mu mngon mthot ti je shaMpion.)
Je ma i Charrti ,sje noRMaL,
Kush DOn mu pa : uneh para i daL"
haide hyn nloj mos rri weq drejt.,po du me tprekk je shum e nxeht.; kallxoju krejtve se uneH tdu;. syt e tu mpercjellin mu;me truPin tannD krejt i ke traNu.; syt e tu mkan Hipnotizu;haide wallzo bashk me mu;. naten dit ne me shendrru.; naten zbashku me kalu ,kta tjerrt afrohen jan tu gjeLozu; naLt naLT hala ma NALT; je shum e mirr je shum e chaRRt;. kushH oshT ne CLuB; Blla blla blla blla blla blla; kush osht ne cLuB blla blla bllaa blla:

Just dance hey; come with me ; haide me kcy; mos thuj se zdi; bounce with me hey dance with me,mos thuj se zdi you are my baby.;

all night you are in my mind.,for you i sing tonight,just listen me,and looked me in my eye's

all night you are in my mind.,for you i sing tonight,just listen me,and looked me in my eye's,in my eye's

Heyo heyo; Oooo;ZeiiD is on the flow;.oo oo ooo
Heyo heyo; Oooo;ZeiiD is on the flow;.oo oo ooo )ZeiiD ZeiiD "

Whenn zeiiD is on da ClUB ,aLL my ladies pleas hand's up. when zeiiD is On da CLUb all my ladies ,when zeiiD is on da club on da club :

Kushhh t thaaaa?..!more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019