A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Profero - Boyanina Street


Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/05/2014

2014-05-31T13:27:56

Gilan stand up..

Verse:

Hajde n'Gilan t'njoftoj me mahallen tem
Qaty ku jetoj, qaty ku ka problem
Dillerat jon t'rit, t'vjetrit jon neper hekra
Per me dit qe hekin, patikat i kan n'tela

Gilan e verteta hekra, heda, thika
Kjo o bojanina, veni ku u rrita
Pitbullat i majna, pitbullat i rritum
Pitbullat i rrokem, pitbullat i kthizem

Jena rrit n'podruma, tu i mshef keset
Mahalla i ka bo veprat, un i kom shkru tekstet
.. fllesha ekstazia sufata, diten jena kon ngjum na ka zon nata
Plot psikopata edhe shizofrena, jom kon mcja mahalles aka fera pa maic havera tu nejt para koshit tu e njek paren n'mahall buum qoshit ngojem mu dostit jom msu mi njek kur jom kon ma i vogel skom lon dit pa u rre plus me 12 vjet u pata msu tima me ngre kom repovat si fmi per mahallen qe jom rre me mahallen qe jom msu me sha i boj kejta me mahallen tem, ska un jetoj halo me qato senet e vjetra edhe kejt qa ndodhin un i qes naper rreshta permi banesa tu i kall me shkrepsa tu ishky cigaret per me ndreq filtera

e-Cards (1)

U krijua nga Esmeralda 2018-01-22 16:11:46
Plot psikopata edhe shizofrena,
jom kon mcja mahalles aka fera

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019