A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Profero - Jena Na  (Feat. Ideal)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/06/2014

2014-06-18T23:46:16

Featuring

IdealIt's a long time that we try finding the lyrics to "Jena Na" sung by Profero.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Profero attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Ardit Çuni - Jena Na

Ref : Jena jena jena na
Une ti edhe your body
Jena na jena jena na
Ani se po ta fali
Jena jena jena na
Spo du njeri tum nali
Jena jena jena na
Jena na na

Strof ( Vesa)
Jam tut me tdasht
Qata larg tkam majt
A a a a me tpas
A a a a me mpas

Strof Arditi:
Ajo zemren sonte ma nali,sonte ma nali
Ajo keq i bon ktij djali

Strof Vesa :
Jam munu me t'rezistu
Baby t'shoh ty e spo muj
Ok Ok une jam gati
Kete here rastin se lo me m' ik

Ref : Jena jena jena na
Une ti edhe your body
Jena na jena jena na
Ani se po ta fali
Jena jena jena na
Spo du njeri tum nali
Jena jena jena na
Jena na na

Strof Arditi :
Kiss me kiss me baby
Mos nal jo mos nal
Let me touch your body
Si ti nuk ka asnjo
Ajo zemren sonte ma nali,sonte ma nali
Ajo keq i bon ktij djali

Strof Vesa:
Jam munu me t'rezistu
Baby t'shoh ty e s'po muj
Ok ok une jam gati
Kete here rastin se lo me m'ik

Ref : Jena jena jena na
Une ti edhe your body
Jena na jena jena na
Ani se po ta fali
Jena jena jena na
Spo du njeri tum nali
Jena jena jena na
Jena na na

Don Pate - Jena Na

(refreni)
jena na nip e daj haver jena te ni seeri
ngo ti carti qka po thjot besmon ma tmir nuk ki
jena bashk deri te desum me logjik gjdo sen e qesum
ngo ti carti qka po tho na fjalet shkurt e shqip i presum

jam reper jam reperist jam be daj fucking artist
kam dashni per shqiptar e te mi kam dashni per fare e fis
jam i nxet e dokna hot kur tum sheh ti je vet tot
hic pa ba album shoki e mora dora hic pa spot

kam un money doka sweet fresh kleidung un per gjod dite
e kam femer miss haver po te kallxoj nese se ke dite
dokna shum i vecant jam tip top e jam t'haman
femra jote kur tem sheh ne rrug nale thot ej kqyre man

jam peace o dokna i but jo qe jam tu tu tut
te hi un ne gjak e te eci ne vena kada dal hic pa u ngut
jam jaran per shoqni kam dashni per dosta te mi
ka te shkel un me kam dije qe edhe ata kan mrri

jam asi qe kurr vet smeta ka do qe shqip un shok gjeta
si ne kosove si jasht kosoves um shi gjith me shum veta
per keto shqip me dy kren sban ktu raca me dallhu
si ne kosove si ne shqiper krej nisoj un shok i du

(refreni)
jena na nip e daj haver jena te ni seeri
ngo ti carti qka po thjot besmon ma tmir nuk ki
jena bashk deri te desum me logjik gjdo sen e qesum
ngo ti carti qka po tho na fjalet shkurt e shqip i presum

jam un qel i music mun um thirr mbret i lirikes
i qendoj un nxetsi haver sikur me kan prej afreikes
jam anti qe indikoj krej virusa i shkatrroj
ja shti un ujt ner kam as vet se din ka i shkoj

per do repera ab normal mun um thirr edhe bal
ngo tupac e metalike po apet per muj je sdrale
jam patriot me veper jo si do repera me leter
shkurt e shqipe po te kallxoj dokna krejt diqysh ma tjeter

jam asi qe fjal nuk dha shoki jam un numer nja
per rap shqip ti e din sikur Carti ma nuk ka
jam djal un dukat per punt te mija avukat
per nese bjen fjal per ty te bllokoj ntru o instikat

ej jo shoki krejt per fund jam un plumb has dum dum
gjdo sen qe del prej meje ne shqiptari shoki bon bum
si ne heroshin jam tu i ba a pe sheh qe atmo ka
jam bre djal pare me vler ti e din se si na nuk ka

Tankilla - Jena Na

Ref. AG Beatzz
Jena na ku t´dridhet bina
kena zanin si vetima

Ref. TanKilla
jena na qe // kallim venin
wow wow hey luje senin

AG BEATZZ:

Beati po kallet..skena po nxehet //
AG-BeatzZ n´mikrofon po rikthehet //
Prap si gjithmon vina venin me qu n´kam //
Tankilla-AG.. kejt e dini kena fam //
Cdo kang qe e bojna..e bojna me zemer //
E bojna per publik ..sna duhet me bo emer //
Kejt e dini..une skom mo ça flas //
Inatgjit na i lana permas //

Thuj ça ki me than e bini ça dush //
Per neve flet kejt bota..ty nuk t´njef kerkush //
Ca ki me ba..qashtu ish kan e shkrume //
Per me ba BUM nuk na duhen albume //
Kur e boj ni hit e shperndaj n´internet //
Diten e neserme kan me pas krejt //
Qyky esht fakt..bojna hite ren me ren //
Do me dit kush jena ..dost ngoje ket refren //

Ref. AG Beatzz
Jena na ku t´dridhet bina
kena zanin si vetima

Ref. TanKilla
jena na qe // kallim venin
wow wow hey luje senin

TANKILLA:

Kshtu qysh e don. kthena apet
Tankilla Ag beatzz. na jena mret
ne zhdo sken ku na shef. ti rreh shuplaka
venin e kallim. me ne i del flaka
kur t´jesh me ne. kurrgja s´ t´mungon
stilin e kom . flowin ma don
rrepin n´belgjik. e bajm shum hot
tash kyt muzik. e nigjoni non stop

Kush jena Na. shif n´internet
kret ne na njofin. oooh sa lezet
inagjort tash po flasin. nigjo ktu asin
qysh e kall skenen. boksin ta plasin
kyt za si vetima. ku do shperthen
teksti n´leter .ju len pa men
coni durt nalt. nigjo kyt refren
tankilla ag beatz. e kallim kyt ven

Ref. AG Beatzz
Jena na ku t´dridhet bina
kena zanin si vetima

Ref. TanKilla
jena na qe // kallim venin
wow wow hey luje senin
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019