A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fero - Feromeni


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  284

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/12/2016

2016-12-03T17:07:07

Krejt qka foli sjon veq llafe
Hala i njejti fresh prej mahalle
U rrita me probleme me gajle
Ti sje kon npatika tmija kshtu qe mos bo llafe
Jom kon joint tu pi
Kur tzit jan hi raci
Na ka zon ni seri
Dy alltia edhe 200 AK
Kta tjert hekmi se
Krejt pom doken tnjejt
Un jom njo dhe i vetmi
Nese don me dit qka
Don me dit thirr n'Gilan edhe vetni
Jom tu napushit nese se ke dit
Tash veq gjeje edhe ni sen ti
Se i di krejta nenqim
Ju sjeni per me kic ju
Veq leni

Ref:2x
Yeah ju rrini ma larg bro
Se plumat shkojn larg
Edhe ju rrini ma larg bro
Loqka jote don rak bro
Po kur o puna per aty
Mu mos um ndrro

E djegi lojen sa her jom around hoee
E djegi njejt si 8-shi nbilardo
Para se met thon whoo shoot ya
Plumat shkojn larg edhe ju rrini ma larg bro
Pare kom shum bro
Po nese kurva jote mlyp
Jom fukara
Edhe seni qe e kom
Skom mo
E perzij me coc shum LIT tho
Ju ngani mas neve
Para pares jeni broke
Une jom hala i njejti
Jom hala met njejtit shok
Nese patika ma shum se iphone ty tkushtojn
Msheh naten von tu ti thy
dy kom
Cicat e saj mdoken si dy bota
Ajo mi jep mthot jeta e jotja
Nese sjom un i kom dostat
Fuck boy kjo loj so e jotja
Ref:3x
Yeah ju rrini ma larg bro
Se plumat shkojn larg
E ju rrini ma larg bro
Loqka jote mdon ngat bro
Po kur o puna per aty
Mu mos um ndrro


Lyrics submited by Tessa Zullufie-Cards (11)

U krijua nga Alles baba 2018-06-18 11:13:01
Krejt pom doken tnjejt
Un jom njo dhe i vetmi
2018-06-09 12:08:11
Loqka jote m'don
Ngat bro po kur
O puna per aty
Mu mos em ndrro
U krijua nga flejda 2018-05-29 20:42:32
Na ka zon ni selvi
Dy alltia edhe 200 AK
U krijua nga Anda 2018-05-19 11:50:31
Jom kon joint tu pi
Kur tzit jan hi rraci
2018-05-13 18:44:37
Ju rrini ma larg
Bro se plumbat
Shkojn larg edhe
Ju rrini ma larg bro
U krijua nga Esmeralda 2018-01-22 20:33:35
Kta tjert hekmi se
Krejt pom doken tnjejt
Un jom njo dhe i vetmi ...
GANG BOY
U krijua nga Esmeralda 2018-01-21 23:11:46
Pare kom shum bro
Po nese kurva jote mlyp
Jom fukara
Edhe seni qe e kom
Skom mo
E perzij me coc shum LIT tho
U krijua nga Esmeralda 2018-01-20 17:58:59
Krejt qka foli sjon veq llafe
Hala i njejti fresh prej mahalle
U rrita me probleme me gajle
Ti sje kon npatika tmija
kshtu qe mos bo llafe ...
U krijua nga Esmeralda 2018-01-16 14:35:24
Yeah ju rrini ma larg bro
Se plumat shkojn larg
Edhe ju rrini ma larg bro
Loqka jote t'don ngat bro
Po kur o puna per aty
Mu mos um ndrro
U krijua nga Ili 2018-01-05 23:14:42
E djegi lojen sa her jom around hoee
E djegi njejt si 8-shi nbilardo
Para se met thon whoo shoot ya
Plumat shkojn larg edhe
ju rrini ma larg bro
2017-12-10 16:54:06
Hala i njejti

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019