A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fero - Bakshish


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  220

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/12/2017

2017-12-03T17:00:04

gang gang
gang gang
gang gang
yeah bi**h

2x
hashish, hashish
na po pina hashish
tash mushet tavolina
BAKSHISH, (bakshish)
sonte jena out me and my bi**h
kejt dostat ka ni loqk e majn nbisht

bash qikjo qe o ka kcen
shum o ka ma then
i pi 3gram e qoj ni xan
e mu qetsu e kom problem
ti ski as kime nkry
sa dope-in e kom kry
ti me mu nuk mun mu shty
po per pak si kena kqyr
tash knej po sillet bizi
rrugve po na vozit pigji
i get money tu shetit bi**h
bi**hh a pe din djali pimit
mos u bon kishe ske ni ti
fero kush o
mson dileri kur mthirri
mtha kom pru hala

2x
e kom banesen me qira
un nto po boj sefa
edhe n zita jom hala
adrenalina mgjun hava bi**h

2x
hashish, hashish
na po pina hashish
tash mushet tavolina
BAKSHISH, (bakshish)
sonte jena out mean my bi**h
kejt dostat ka ni loqk e majn nbisht

kom pipe youh pipe bi**h all night
nuk kom pas lek ngjep amo kom tash
pi hash pi hash gati qdo nat
qato loqkat i kom pas e spi du tash
i kom bo five stacks by the last night
ti hate-rat amo gjepi po rrin trash
masi je hate-er you can watch this
pi ibizes snap pom qon EJJ Pappi
ajo ton naten nterr te veshi rrin tum fol
pse i ki 3 kom pse i ki 3 kom (pse)
plus 1 modele ndhom e kom rreh kom(vee)
qe ti me pas kurr se kishe lon
tash po du ma shum lek per me qu nbank
po boj lek pi fames qato jom ka du fam
kta repera qe deri dje jon sha
sot ma shum se kurvat pi shoh tu qaff
(puthe puthe,qafe qafe)

2x
hashish, hashish
na po pina hashish
tash mushet tavolina
BAKSHISH, (bakshish)
sonte jena out me and my bi**h
kejt dostat ka ni loqk e majn nbisht


Lyrics submited by leonita zekaje-Cards (7)

2019-05-17 12:52:56
Bash qikjo qe o ka kcen
Shum o ka ma then
I pi 3 gram e qoj ni xan
E mu qetsu e kom problem
U krijua nga Esmeralda 2018-01-22 16:10:52
kom pipe youh pipe bi**h all night
nuk kom pas lek ngjep amo kom tash
pi hash pi hash gati qdo nat
qato loqkat i kom pas e spi du tash
GANG BITCH
U krijua nga Esmeralda 2018-01-21 23:12:00
i kom bo five stacks by the last night
ti hate-rat amo gjepi po rrin trash
masi je hate-er you can watch this
pi ibizes snap pom qon EJJ Pappi ...
Gang Gang
U krijua nga LENDITA TELAKU FERO 2018-01-16 19:53:17
ti me mu nuk mun mu shty
po per s'e kena kqyr
U krijua nga Endrit Krasniqi 2017-12-21 08:47:06
tash knej po sillet bizi 
rrugve po na vozit pigji 
2017-12-09 13:30:51
mos u bo kishe ski ni ti fero kush o
U krijua nga luka 2017-12-09 09:11:28
hashish , hashish
na po pina hashish
tash mushet tavolina
BAKSHISH , (bakshish)
sonte jena out me and my bi**h
kejt dostat ka ni loqk e majn nbisht

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019