A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fero - Vi Vet


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  183

Fans' Comments

2 🔥🔥

15/07/2018

2018-07-15T18:26:12

Gang gang!!

Vi vet kta pidha pi sho bashk bashk (bashk bashk)
Shum keq jau qiva punen pak pak (pak pak)
Pom she pe din qe ska ma fly fly (fly)
Apet po qohet po han kar kar
Sillna n'qytet per me patrullu sa her kom vakt (kom vakt)
Non-stop po jom shum nxon se biznisi po mqon gjithkah (gjithkah)
po ndryshoj shtet shum qytete gati si qdo nat (qdo nat)
Pe njekin lekin lekin mthirri mkallxoj jon shum larg (shum larg)
Ti je lodh tum hejtirat hejtirat e po thu mos hejtirat (e po thu mos hejtirat)
Lem tkeshi pak (haha) kejt famen tem e lash n mahall
Pa qare kan mem dasht kta repera jon tu sha per pidha qe un i kom pas
Ajo pom shijon po knaqet i dhash ekstaz
A thu pse shum o ka laget se e kom knaqqq
A thu pse shumë shpejt u desh (hehe)
mka pa tu kesh
e kqyra serioz e po mvet "MFAL BAB A BON MET NGJESH"
Dellat si qes n'instagram (Instagram) som u leq
Po thojn fera drogirash (drogirash) som u leq
E di mir qe ty tkom fans (fans)
Pse pe mshef prej autobanit n’aeroplan
Hiq ntok pa prek jena so mo leq (GANG BITCH)
Som u leq (So mo leq), som u leq (Som u leq)
Jena som u leq(GANG BITCH)
Som u leq
Som u leq
Som u leq
Som u leq
Som u leq

Vi vet kta pidha pi shoh bashk bashk (bashk bashk)
Shum keq jau qiva punen pak pak (pak pak)
Pom she pe din qe ska ma fly fly (fly)
Apet po qohet po han kar kar

Vi vet kta pidha pi shoh bashk bashk (bashk bashk)
Shum keq jau qiva punen pak pak (pak pak)
Pom she pe din qe ska ma fly fly (fly)
Apet po qohet po han kar kar

Moo mo pse po dojn mu mos mum pa
Moo mo a thu gzohen un me ra Oo
Moo mo kejt shoqnia thojna mo
Moo mo mo me bo stila e me tha
Moo mo pse po dojn mu mos mum pa
Moo mo a thu gzohen un me ra Oo
Moo mo Kejt shoqnia thojna mo
Moo mo
mo me bo stila e me tha moooooo


Lyrics submited by  aniljakupi7   dionae-Cards (2)

2018-07-23 18:21:30
Som u leq
Som u leq
Som u leq
2018-07-22 17:43:19
E di mir qe ty tkam fans

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019