Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fero - 2PAC

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2PAC".
3. Video është e këngës "2PAC", por nuk këndohet nga Fero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fero - 2PAC  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Muzika & Teksti:

Fero

Komente

Asnjë Koment

08/07/2020

2020-07-07T23:00:12+00:00Pom doket pe luj rolin Tupac above the rim
Baby m’sheh o horny sjom me sy saher m’qin
E silli gishtin n’pussy tsaj her pussy loves me
Ata jon qe folin un veq jap inspirim
Hajt shpejt kallxo kush o ka do problem
T’i pres vesht e keq, ti shti n`cellofon ti japi
Me mu kili mili sbon se vi ju paki
S’bon per mu me fol se t’dhem kryt edhe barki

[Refren 3x]
Shkojm te 10/10 sje ti je ti ben ten
Menon qe je top 3 po senet i ki top trash
Shkojm te 10/10 sje ti je ti ben ten
Menon qe je top 3 po senet i ki top trash

I know e di qe kta luten veq Fero per me lon
Korona mu kon njeri qaj virus un isha kon
Gjithmon mu kan tut qato s’kan guxu me bo zo
I vetmi qe OG-t um respektojn si wato
Jo veq me repovat po i kom msu plus qysh me fol
P*qka shtremt foli per lek perqindjen katastrof
Per veten tem une jom shef veten sign e kom bo
I know why they hatin’ i know
Jon broke edhe desin un me kon
E ndryshova kejt ket loj
Faleminderit nuk um thojn
Nese un nuk isha kon femnat hala rap s’kishin bo
I know why they hatin’ i know
Jon broke edhe desin un me kon
I know why they hatin’ i know
Jon broke edhe desin un me kon

[Refren 2x]
Shkojm te 10/10 sje ti je ti ben ten
Menon qe je top 3 po senet i ki top trash
Shkojm te 10/10 sje ti je ti ben ten
Menon qe je top 3 po senet i ki top trash


Ky tekst u dërgua nga thepizzadealer21

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Fero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet