Më mbaj mend (për 1 muaj)

Prygo - Hypnotized (Feat. Fatlum Muqolli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pom ngrine me sy kur po m’shikon
skom pa ma t’bukur se ti besom
per vete po m’bon, po m’hipnotizon

Te ti ska sen qe mu po m’pengon
po t’shkon çdo sen qe ti pe bon
per vete po m’bon, po m’hipnotizon

REF.:
E di qe ti don, edhe ti don
a shihemi ma vone, shihemi ma vone
Me sy tregon qe edhe ti don
edhe ti don...

Pe ndjej qe njejt si une po menon
se di pse shume po heziton
per vete po m’bon, po m’hipnotizon

Po t’shoh ty kcy krejt po m’tranon
po du me ardh diçka me t’thon
per vete po m’bon, po m’hipnotizon

REF.:
E di qe ti don, edhe ti don
a shihemi ma vone, shihemi ma vone
Me sy tregon qe edhe ti don
edhe ti don...
Prygo
Featuring: Fatlum Muqolli
Publikimi: 15/10/2018
Teksti: Nderim Kurti


Prygo - Hypnotized
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hypnotized".
3. Video është e këngës "Hypnotized", por nuk këndohet nga Prygo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0