Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pulse - Me More

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me More".
3. Video është e këngës "Me More", por nuk këndohet nga Pulse.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pulse - Me More  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00Edhe rruget nuk i shkel me dot.
Veq trishtim po me fal kjo bot.
Sa do doja te mendoja si dikur.

Qdo moment ta jetoj si te fundit ne jet.
Te perqfoja te ndjeja thell ne shpirt.
Edhe koha te ndalej mu ne kte vit.

Me more frymen kur ike ti.
Un nuk po jetoj me.
Se me vete ti more jetes sime
Shpresat endrrat
E me more ti kuptimin qe dikur i dhe botes sime.

Un jetoj qe vet te vdes nje dit.
T'vij tek ti dhe do te vij me prit.

Sa do doja te mendoja si dikur.

Me more frymen kur ike ti.
Un nuk po jetoj me.
Se me vete ti more jetes sime
Shpresat endrrat
E me more ti kuptimin qe dikur i dhe botes sime x2


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet