A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Purevalone

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Purevalone është një këngëtar. Më datë 19 Korrik 2013, Purevalone publikon videoklipin "No More Pain"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edoo

Kazzdro

Arditi

Bessiano

Ruzhda

Big Dangerous

Strong

Donny G

Natra

Bledis


Tags: Purevalone, Pure Valone

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019