Më mbaj mend (për 1 muaj)

Purgatory - Shqiponjat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/07/2010

2010-07-04T09:26:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqiponjat" kënduar nga Purgatory.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Purgatory i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Purgatory:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet