Më mbaj mend (për 1 muaj)

Q-Fast
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 5 Qershor 1989
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Q-Fast është këngëtar. Shkollen fillore e perfundoj ne shtitaricë dhe ishte nje fans i grupit etno engjujt deri ne vitin 2006 kur nje grup i ri doli ne skenen shqiptare "SKILLZ" pastaj pikrisht ishte ky grup i cili e shtyri me tej te filloj me muzik, shkollen e mesme e perfundoi ne vushtrri me sukses dhe ne vitin 2009 shenoi textin e par dhe incizimi i kenges se par eshte bere me 11.02.2011 ne "interplay record" dhe ne sken u paraqit per her te par me 17.02.2011 dhe keshtu filloj te merret me muzik me ndihmen e dj.lirimi styleezzz q-fast merr beat-a dhe ky bashkpunim do te zgjas deri ne fund te karrieres q-fast eshte ne lidhje edhe me shtepin me te madhe ne mbar shqitarin "BABA STARS" , dhe ne fund q-fast tani ka 7 keng te realizuara dhe 40 texte ne galerin e tij , dy bashkpunimet e fundit me njerin prej talentve me te mdhej te hip hop-it vushtrrias Emirooz paten mjaft sukses dhe ky bashkpunim do zgjas nje kohe te gjate.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  kjufest  

Komente

Asnjë KomentLajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Q-Fast »

Komente 0