A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qëndresë Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Negroc 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Qëndresë Krasniqi është një shkrimtare. Ajo lindi në Negroc ku përfundon shkollën fillore dhe të mesme të ulët,ndërsa të mesmën të lartë në gjimnazin "Gjergj Kastrioti Skenderbeu" ne Drenas. Dëshirën për të shkruar e ka shfaqur qysh në moshën tetë vjeqare. Në fillim merrej me poezi,e pastaj shkruan ese,tregime të shkurta dhe monologje. Për ta paraqitur sa më mirë botën imagjinare e artistike të saj,para lexuesve vjen me romanin "ËNDRRAT A KANË KRAHË" është libri i parë i saj,pas të cil...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Emira Sokoli

Laureta Durmishi

Mersina Makollari

Xhenisa Memolla

Jehona Gashi

Anida Rexha

Aurela Uka

Yllka Kastrati

Njomza Fetahaj

Florentina Zukaj


Tags: Qëndresë Krasniqi, Qendrese Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019