A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qamil Lamaj

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Qamil Lamaj is a popular singer. Më datë 3 Prill 2015, Qamil Lamaj publikon videoklipin "Sy Laremene". Më datë 9 Prill 2015, Qemal Lamaj publikon videoklipin "Dashurine Ta Ruajme". Më datë 16 Prill 2015, Qemal Lamaj publikon videoklipin "Dashuria". Më datë 12 Qershor 2015, Qamil Lamaj publikon videoklipin "Te Rrita Me Pekule". Më datë 6 Korrik 2015, Qamil Lamaj publikon videoklipin "Do Kendoj Se Ma Do Xhani". Më datë 16 Korrik 2015, Qamil Lamaj publikon videoklipi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kacho

Breaker G

APG

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Muhamer Duraku-Meli

Arjan Effecti

Shaban Rogaci

B-King

Ardi (Ardian Hasaj)

Mirsad Shabani


Tags: Qamil Lamaj, Qemal Lamaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019