A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qamil Ruhani (Mili)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Qamil Ruhani
BIOGRAFIA: Qamil Ruhani (Mili) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 1 Shkurt 2018, Qamil Ruhani (Mili) publikon videoklipin "Eja Prane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Murat Ameti

Kujta

Ylberi

Omar

Misol Fasa

Krenar Krasniqi

Naim Smakolli (Nimi)

Arsen Mani

Lindi Baksi

Lorik Kasapolli


Tags: Qamil Ruhani, Mili

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019