A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Fabula

Konkurimi

Kali e gomari
Per pune konkuruan
Para komisionit
Aftesit treguan

Sapo ra sinjali
Kali fluturoi
Flamurin rrembeu
Gomarit te fala i dergoi

Ne administrate
Gjendja nuk ndryshoi
Gomari u be drejtor
Kali lyente me boje

- poem written by Qani Seferaj


- Submitted by Qani Seferaj -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019