A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Analistet

Analistet e ktij sistemi
Te mjeret ne qe i kemi
Neper studio ulerijn
U dhemb koka per partin

Jan te gjith partiak
I kan fjalet pa kapak
Per partin e shpirtit, xhanit
I ven flaken noter damit

- poezi nga Qani Seferaj


- Poezia u dërgua nga Qani Seferaj -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019