A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Superfuqit

Dy superfuqit
Kane dale balle per balle
U kthyen ne bisha
Do na hane te gjalle

Trampi shtrengon dhembet
Demostron me palle
Fryet e ngrehoset
Tregon arsenal

Putini analog
Shpaten ngre perpjet
Do te pushtoj ujerat
Te perpije rete

Kina, Penihani
Hapen tjeter flete
Botes hapur i thane
Jemi fuqi e trete

Globi kercenohet
Nga superfuqit
Per zona influence
Per te hedhur bazat mbi orbit

- poem written by Qani Seferaj


- Submitted by Qani Seferaj -

Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019