A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Amaneti (Koment)

Ogete Kollosi
I madhi poet
Gota e floririt
Ne dore ty te mbet

Ta dhuroi mikesha
Ta kishe kujtim
Kur te pije vere
Ti falje dashurine

Goten me gjithe zemer
Ti la amanet
Ruaji ty te tha
Dheu t'mos i tret

Para se te vdisje
Te nderroje jete
Goten e floririt
E hodhe ne det

- poem written by Qani Seferaj


- Submitted by Qani Seferaj -

Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019