Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Fëmijët

Kur Qeshin Femit

Kur qeshin femit
Qeshim edhe ne
Buzeqesh natyra
Lulet permbi dhe

Dielli lind i cilter
Qielli lart pa re
Turtuj, turtullesha
Ndertojne fole

Kur qeshin femit
Jane mesazh per ne
Tu sjellim gezim
Gaz dhe hare

- poezi nga Qani Seferaj


- U dërgua nga Qani Seferaj -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Komente mbi këtë krijim