Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pershendetje

Lexuesit e mi
Qe kam ne internet
Me japin impulse
Te behem poet

Poemat e mia
Kushdo qe i lexon
Jane vleresim per mua
Me zgjerojne diapazon

Lexuesit e mi
I falenderoj
Dhe pse nuk i njoh
Pershendetje u dergoj

- poezi nga Qani Seferaj


- Poezia u dërgua nga Qani Seferaj -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet