Qani Seferaj Poezi
Qani Seferaj

Pershendetje

Lexuesit e mi
Qe kam ne internet
Me japin impulse
Te behem poet

Poemat e mia
Kushdo qe i lexon
Jane vleresim per mua
Me zgjerojne diapazon

Lexuesit e mi
I falenderoj
Dhe pse nuk i njoh
Pershendetje u dergoj

- Poezi nga Qani Seferaj


- U dërgua nga Qani Seferaj -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0