Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Fabula

Tomi Edhe Xherri (Nr 18)

Tomi edhe Xherri
Te dy konkuruan
Mastrin per doktor
Te dy e fituan

Xherri zuri pune
Ne qendren shkencore
Tomi mbet te porta
Shiste akullore

Xherri kish dy vitamina
Vitaminen P dhe vitaminen M
Tomi nga te dyja
Nuk kishte asnje

- poezi nga Qani Seferaj


- Poezia u dërgua nga Qani Seferaj -

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet