Më mbaj mend (për 1 muaj)

Filozofia Dhe Arti

Arti s'mund te flase
Pa filozofi
Ajo qendron prezent
Ne c'do detaj te tij

- poezi nga Qani Seferaj


- U dërgua nga Qani Seferaj -
Nuk ka akoma asnjë votë


0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYKomente mbi këtë krijim