Më mbaj mend (për 1 muaj)

Filozofia Dhe Arti

Arti s'mund te flase
Pa filozofi
Ajo qendron prezent
Ne c'do detaj te tij

- poezi nga Qani Seferaj


- Poezia u dërgua nga Qani Seferaj -

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet