Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Qeko është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Nëntor 2016, Qeko publikon videoklipin "Scarface", në bashkëpunim me Xigi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Slitta

Floriant Salihu (Flow)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Dora

I Panjohuri

Diti-G


Tags: Qeko

Krijo Një Kartolinë