A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Qelinjo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Tetor 2016, Qelinjo publikon videoklipin "Baby"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Llonkku

Flipp

Labb.1

Last Daddy

Luxhi

Art

Lil Erdi

Bcrazy

Dashoni

P-Life


Tags: Qelinjo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019