Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendresa Batllava & Nebahate Batllava - Italia  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Nebahate Batllava

27/02/2013

2013-02-27T18:55:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Italia" kënduar nga Qendresa Batllava & Nebahate Batllava.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Qendresa Batllava & Nebahate Batllava i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Floriani I Vogel. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A lejlejlejlejlejlej a lejlejlejlejlejlej a lejlejlelejlelelej lelelelelelej italia me kaxha bana mesevigola bana mesevgiola italia me pavaxha

Ref.. (jasha jasha jasha sa bukur me vasha jasha jasha jasha sa bukur me vasha jasha jasha jasha sa bukur me vasha)

A lejlejlejlejlejlej a lejlejlejlejlejlej a lejlejlelejlelelej lelelelelelej N´Itali po du me shku banamose du me knu N´Itali po du me shku banamose du me knu jasha jasha jasha sa bukur me vasha jasha jasha jasha sa bukur me vasha jasha jasha jasha sa bukur me vasha aaaaaaaa leeeeeeeeeeeeejj lejlejleeeeeeej e du mej knu o hajdeeee jalla me vullnete jalla me vullnete e per shoqnin o hajde o e kalli krejte o e kalli krejte lejlejlejlejlejlejlejlelelelej lelej lelelelej lelelej leeej leleleljMë Shumë Këngë Nga Qendresa Batllava:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet