Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dessa - Zjarr Zjarr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

ouuu,aaa,aa
te ndjej
te ndjej edhe pse larg une me ty jam
te kam edhe pse sje me prane ti
me ty jam
ti ti ti nuk je me i imi sic ishe dikur ti
une une une une jam vetm shembellim per ty
zjarr zjarr zjarr do te ndjej une digjem
larg larg larg jemi une dhe ty baby
zjarr zjarr zjarr ne ajr ne te hidhem
une jamlarg larg larg
te dua,te dua une ty shume
me ty dashni pa fund, e jotja baby
kam malle,kam malle se ti je shume larg
ti ti ti nuk je me i imi sic ishe dikur ti
une une une une jam vetem shembellim per ty
zjarr zjarr zjarr do te ndjej une digjem
larg larg larg jemi une dhe ty baby
zjarr zjarr zjarr ne ajr ne te hidhem
une jamlarg larg larg
instrumentaL:
zjarr zjarr zjarr do te ndjej une digjem
larg larg larg jemi une dhe ty baby
zjarr zjarr zjarr ne ajr ne te hidhem
une jam larg larg largRenditja: Top 200
Publikimi: 26/07/2012
Festivali: SVFM 2013
Festivali: Zhurma Show 2012
Video Produksioni: ASHA


Më Shumë Këngë Nga Dessa:


Komente 0


Dessa - Zjarr Zjarr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarr Zjarr".
3. Video është e këngës "Zjarr Zjarr", por nuk këndohet nga Dessa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.