A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendrim Kodraliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Qendrim Kodraliu është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mc Mitrovicali

Faik Rama

Shaban Rogaci

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Gzim Roci

Gjyks

B-King

Ardi (Ardian Hasaj)

Arber Krasniqi

Mirsad Shabani


Tags: Qendrim Kodraliu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019